„Myslím že tento pobyt je vhodný pro každého kdo se chce rozvíjet, ať už duchovně nebo mentálně. Je to dobrý začátek pro lidi, co chtějí v životě změnu. Ubytování i strava byly dobře přizpůsobeny pobytu. Zaujalo mě dýchací cvičení a následné otužování.“
Ondra, Bzenec (26.let)
účastník I.retreatu
„Přístup průvodců hodnotím kladně. Ve své podstatě jsem dostala odpověď, kterou jsem hledala :-). Se stravou jsem byla moc spokojená, byla vyvážena, lehce stravitelná, a dokonce jsme měli možnost podílet se na její přípravě. Zapamatovala jsem si, že jsem Dost tak, jak jsem.
Odnesla jsem si, že musím odpouštět, pokud se chci v životě posunout dál, a poslední věc sebeláska.“
Terezka, Brno (26.let
účastnice I.retreatu
„Zakombinování deníku, k celému pobytu mi přijde jako super nápad, vždycky jsem si chtěl založit deník, jak na nezpracované myšlenky, které jsem měl přes den, kterých se chci zbavit, až po psaní si vlastní ranní rutiny (meditace). Celá ranní rutina je hezky od lektorů popsaná krok po kroku, proč se dělá, jaký má dopad, v čem nám pomáhá. Takže abych to shrnul, po celém pobytu/kurzu si odnáším, zápisky v deníku. Cely deník berte jako hlavní část pobytu, to co si tam napíšete už Vás nikdy neopustí. Jedna věc je, když se o něčem bavíte s lektory, takže vám lektoři řeknou věc která vás zaujme, ale druhá věc je to, co si reálně zapamatujete, a přesně od toho se hodí deník, za celý pobyt tam mám strašně moc důležitých myšlenek přímo specificky pro me, ke kterým se kdykoliv můžu vrátit, jako kdybych se vrátil zpátky na pobyt, do chvíle kdy mě lektoři podpořili a kdy jsem se necítil být na věci sám, ale byl jsem obklopen lidmi kteří mě za nic nesoudí a akceptujou mě takovým jakým jsem, ne takovým jakým, mě chce mít někdy okolí..“
Ondra, Židenice (19.let)
účastník I.retreatu
„Celý tento program se mi moc líbil a určitě bych ho doporučil i dalším. Líbil se mi hlavně celkový přístup lektorů a nejlepší byl za mě pan Jiří, je to člověk co má hodně životních zkušeností a lidi se mu můžou vážně svěřit s čímkoli a on jim vždy skvěle poradí. Lidem to může ukázat kupu nových a zajímavých věci, které je dobré znát a díky nim člověk muže žít spokojenější život. Jídlo chutnalo fakt dobře a chápu že muselo být odlehčené kvůli zpracování myšlenek. Z programu mě nejvíc oslovila různá cvičení, které jsme si prošli a blok vnitřní dítě.“
Milan, Olšany (19.let)
účastník I.retreatu